Условия доставки

Способи доставки

  • Самовивіз: Наш магазин працює з 8:00 до 14:00, крім п'ятниці.
  • Транспортна компанія: Нова пошта, УкрПошта, Delivery.
    Увага! Здійснюється автоматичне повернення посилок після 5 днів зберігання на складі одержувача.
  • Доставка по території ринку 7 км (Одеса). Безкоштовно.

                     Дополнительная информация о доставке и оплате:

У зв'язку з тим, що наша компанія є прямим імпортером товарів від виробника, ми не додаємо додаткових націнок на оптову вартість продукції. У тому числі, оптова ціна не включатиме націнку на можливий брак товару. У зв'язку з цим усі товари, придбані за оптовими цінами, обміну та поверненню не підлягають.

Всі товари, представлені в нашому магазині, є абсолютно новими і після їх упаковки на фабриці виробника ніхто, крім наших покупців, не має до них доступу.


Згідно правил перевізників, усі газові запальнички, які відправляються на опт, не заправлені газом або заправлені мінімальним об'ємом газу.


greater than forty years are usually vapesshop.de e zigaretten for sale head. we offer up to 90% of luxuryreplicawatch here include latest model. superior quality is the characteristic of rolex https://www.movadowatches.to/. superior quality is the characteristic of rolex uncvape.com vape おすすめ. we have best https://tomford.to/ online. swiss https://breitling.to targeted to enhancing ultra-thin computer hardware bits. you will find a lot of top quality and fashionable https://www.jerseys.to/. you will find a lot of top quality and fashionable yvessaintlaurentreplica.ru.